HAMMADDE

KAUÇUKLAR VE YARDIMCI MALZEMELERİ

Kauçuk ve kauçuk endüstrisi yardımcı ürünlerinin ithalat ve ihracatını yapan şirketimiz, yurt içi ve yurt dışından hammadde üreticisi birçok saygın firmanın Türkiye temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır.

Özşahin, 50’ye yakın yerli ve yabancı firmanın 300’e yakın hammadde çeşidini Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki 20.000m² kapasiteye sahip kapalı ana depolama binasında nizami şartlarda depolamakta ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.Özşahin, şirket bünyesinde bulunan farklı boylarda nakliye araçları ve geniş dağıtım ağıyla müşterilerinin taleplerine kalitesinden ödün vermeksizin, hızlı ve sorunsuz yanıt verme ilkesini benimsemektedir.

Depomuzda, mallar itina ile korunup boşaltma ve yükleme işlemleri dikkatle yapıldığından yırtık, patlak veya hasarlı malzeme paketleri oluşumu gibi ardiyelerde yaşanan problemlerle karşılaşılmaz ve sorunlu ürünlerin yüklemesi yapılmaz.

Ayrıca Dudullu merkez depomuzun dışında, İstanbul Gedikpaşa, İstanbul İkitelli ve İzmir Işıkkent’ teki depo ve irtibat ofislerimizle de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.